KONST / Litografier / Färglitografi 13834334
nr 1383 4334
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 105/150,1981. Motivet: 38x52cm. Bladets mått: 47x63cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:59:56
100 kr
200 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas